pátek 7. června 2013

Zamilovala jsem se do štětců Hakuro!

Nejdřív bych vám chtěla přiblížit můj vztah ke štětcům. Je takový dost vlažný. Štětce na pudr a tvářenku sice používám od nepaměti, nedovedu si představit, nanášet pudr houbičkou nebo labutěnkou, ale na stíny jsem ostuda. Pořád, i když už jsem vycepovaná různými kosmetickými blogy, je prostě nanáším tím, pro většinu, šíleným houbičkovým aplikátorem! Ano, přiznávám se k tomu dobrovolně! Jenže mně to s ním jde nejlépe – stíny téměř neopadávají a jsou mnohem intenzivnější než když je nanesu štětcem. Jasně, že pak blendím štětcem, ale základ prostě nanáším pěnovým aplikátorem. Když jsem začala sledovat různé kosmetické blogy, řekla jsem si, že si tedy musím nějaký ten štětec na oční stíny pořídit. A vzala jsem to z gruntu, takže jich mám hned několik (mám např. Essence, Oriflame, UBU, nějaké zdarma k časopisu a z těch dražších Sephoru), mám tedy různé značky, různé typy, ale se žádným jsem prostě nebyla spokojená.

A pak... Český dodavatel naskladnil štětce Hakuro (k té značce jsem se dostala jak jinak než přes blogy :-)). Já jsem navíc chvilku před tím na ně slyšela chválu u Lucie ze Světa módy XL podle LU. Dokonce jsem si vypsala čísla štětců, které jí vyhovují a používá je. Měla jsem penízky na účtu, tak jsem si řekla, že je zkusím, že nejsou drahé a že na nich přece něco musí být! A je!

Po náročném vybírání (spousta štětců si je podobná) jsem si objednala dva: Hakuro H70 (na stíny) a H13 (na rozjasňovač a tvářenku) a musím říct, že jsem naprosto a maximálně spokojená! Je pravda, že nemůžu srovnávat s opravdu drahými štětci typu Real Technique nebo Sedona Lace. Ale nedokážu si představit, že by bylo ještě něco lepšího :-D!

Ještě v obale, ve kterém mi přišly

Tohle není další lakovací okénko, to jen abyste viděli jejich velikost v porovnání ruky.
Teď mluvím hlavně o tom štětci na oční stíny H70! Já s ním najednou UMÍM nanést sypké stíny! Skoro zázrak! A čím se podle mě liší od štětců, které mám na oční stíny už doma a nejde mi to s nimi? Hlavně délkou štětin, jejich hustotou, jemností a sestřižením. Štěteček od Hakura je takový bachratý, bytelný, pevný, štětiny jsou dlouhé tak akorát – ani moc krátké, ani moc dlouhé (když jsou moc dlouhé, tak se mi na víčku usadí jen málo pigmentu a stíny nejsou příliš intenzivní). Štětečkem se mi skvěle nanáší jak stín na celé víčko, tak se s ním i dobře stínuje a stíny při nanášení ani moc nepráší. Nepadají z něj žádné chlupy a je krásně jemný!

pro srovnání Hakuro H70 - Sephora 22 - Essence - Sephora oboustranný - Rossmann

pro srovnání Hakuro H70 - Sephora 22 - Essence - Sephora oboustranný - Rossmann
Vidíte, že ten Hakuro je prostě jiný?A co jeho větší bráška Hakuro H13 na tváře? Ten je také super, sice mám na tvářenku podobně velké štětce, ale nejsou takhle krásně zkosené z obou stran! I když jsem ten tvar upřímně čekala trochu jiný, trochu víc do špičky, ale to neznamená, že je špatný. V nanášení tvářenky je přesnější než ty rovně sestřižené a myslím, že se mi s ním pracuje i lépe, než s tím zkoseným na jednu stranu. Co se týče struktury štětin, tak u něj prakticky platí to samé jako u toho na oční stíny. Štětiny jsou krásně jemné, pevné a nepelichá. Na rozjasňovač jsem ho ještě nepoužila, zatím jsem si to zkoušela jen nanečisto a myslím, že to půjde :-).Takže za mě štětce značky Hakuro rozhodně ANO, nečekala jsem, že z nich budu opravdu tak nadšená!

Co se týče ceny, tak na eshopu www.hakuro.cz, kde jsem je kupovala, stojí H70 109,- a H13 189,-. Při platbě na účet jsem platila poštovné 50,- Komunikace s eshopem probíhala bez problému, během pár dnů jsem se z nich už mohla těšit doma. 

2 komentáře:

  1. Zkušenost nemám, štětce ani moc nepoužívám, ale ten modrý/fialový se mi moc líbí :-)

    World By Bella

    OdpovědětVymazat
  2. O Hakuro jsem slyšela ale nikdy jsem nevyzkoušela:) Já jsem věrná Real Techniques:)

    OdpovědětVymazat