sobota 19. května 2012

Poslední úlovky

Šetřím! Jen se to na mém kontě ne a ne projevit :-D. Takže mám dvoje jarně-barevné džíny. A to i přes to, že jsem si ještě začátkem jara, kdy se všude o barevných kalhotách psalo, řekla, že je nepotřebuju, že kalhot mám dost (takhle barevné sice ne, ale myslela jsem si, že se bez nich obejdu...)! Jenže těmhle push-up slimkám ze ZARY se nedalo odolat! Push-up efekt u kalhot přesně nechápu (asi udělá zadek těm, kteří ho nemají, což není můj případ...), ale manžel mi řekl, ze v nich mám zadek pěknej, tak jsem si koupila rovnou dvě barvy :-DDD. Ty zelené jsem v mojí velikosti v Čechách propásla, tak jsem byla ochotná koupit si je ve Švýcarsku v přepočtu o víc jak stovku dráž! Ale co kdyby je k nám už nedovezli?! A ten odstín zelené je prostě luxusní!

Krátké džíny mám z F&F a je to příklad naprosto neplánovaného objevu. Jsou to tzv. crop jeans (je to na nich napsáno :-D). Střih mají volný, dlouhé jsou pod kolena, kde se mírně zužují a strašně se mi to líbí. Na pár kamarádkách jsem je viděla, pak přijdu do Tesca na Národní a vidím je tam! Navíc mi skvěle sednou a byly v akci, takže mě vyšly asi na 314,-!

Dále mám sklony k závislostem (což jsem už myslím někde psala) a jsem trapně konzervativně věrná stejným značkám (byla jsem proto nešťastná, když mi Siemens přestal vyrábět mobilní telefony). Mám závislost třeba na špercích jelínků a věcech s Hello Kitty (tím jsem mezi kamarády už pěkně profláknutá). U obojího se samozřejmě musím krotit, protože bych jinak nevydělávala na nic jiného. Mým posledním úlovkem od Deers.cz byla kabelka Envelope Dara bags for Deers, kterou jsem si sice zamluvila už na pop-up shopu koncem března, ale až teď si ji vyzvedla. A pak jelení čelenka na přání (hádejte, kterou zemi až nekriticky miluji?). Naprosto neplánovaně tuto nesourodou dvojku doplnil prstýnek, do kterého jsem se v ateliéru Deers zamilovala na první pohled.

Poslední, o čem se s vámi chci podělit, jsou tři cerepetičky, a to sada náramků z H&M, zelený náhrdelník ze švýcarského hmka a náramek z Avonu. Myslím, že hezky doplní mé barevné kalhoty.

Hezký zbytek víkendu!


Kabelka, dole prstýnek, napravo čelenka

Prstýnek v praxi


Foceno bez blesku

S bleskem

S bleskem a cedulkama

Crop jeans


6 komentářů:

 1. Zadek ti daj do pěkného tvaru,
  to bych řekla, že je jejich účel,
  nebude rozteklý do všech stran,
  ale postě ti ho namáčknou tam kde má být : )
  Takže ty kalhoty chci ! ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou fakt super. A myslím, že ty růžové jsem v ZAŘE ještě viděla. A mají je ještě v takové světle modré. Ale ty zelené jim pořád znova nedodali...

   Vymazat
 2. Krásné úlovky. Dara bags je super, líbí se mi skoro všechny její kabelky.

  OdpovědětVymazat
 3. Chic baby! would you like to follow each other blog? :X

  FashionSpot.ro

  OdpovědětVymazat