pátek 11. května 2012

Confessions of a Concealaholic by Benefit (sada korektorů od Benefitu)

Upřímně mám se značkou Benefit trochu problém. Pořád nevím, jak se k ní postavit. U některých blogerek je podle mě velice oblíbená a já se pořád snažím přijít na to proč! Třeba balení má krásné, mám ráda trochu kýčovité a „slazené“ věci. Pořád pokukuji po některé z tvářenek (líbí se mi třeba bella bamba), ale nejsem si jistá (nebo možná i jsem, proto ji ještě nemám), jestli jsem ochotná dát za tvářenku skoro tisíc korun. Nedovedu si představit, co umí lepšího oproti těm levnějším, myslím tím ty do tří stovek.

Nicméně jsem využila slevy 20% v Sephoře a koupila si sadu korektorů a rozjasňovačů. Myslím, že bych využila i akci 2 a třetí za 1 Kč. V rámci šetření jsem ale dva tisíce za tři kosmetické výrobky dávat nechtěla.

Jelikož jsem blázen do korektorů, tak jsem neodolala sadě confessions of a concealaholic. Už jsem po ní koukala dřív, ale nebyla k sehnání, a teď se najednou objevila v obchodě. Je sympatické, že v ní najdete všechny korektory od Benefitu a (prý) nejlepší rozjasňovače. Myslím, že korektoru se nespotřebuje takové množství, takže jich méně úplně stačí. Navíc, když k tomu mám x jiných korektorů.

Sada obsahuje:
  • that gal" 7.5ml, podkladový a rozjasňující krém
  •  erase paste 3.2g č. 2, rozjasňující korektor
  •  boi-ing 2 x 1.3g (odstín 1 a 2), extra krycí korektor
  •   lemon aid 0.9g, podkladový krém sjednocující zbarvení očních víček
  •  eye bright 0.9g, oční rozjasňovačDál v ní najdeme dva štětečky se dvěma konci, které mi přijdou ze všeho nejvtipnější, protože jsou opravdu pro úplné analfabety v líčení – jsou totiž popsány, na který korektor který štěteček použít :-D. A samozřejmě nesmí chybět knížečka s návodem jak psaným, tak obrázkovým, kam vlastně co nanést.

Protože mám kruhy pod očima i nad očima, tak jsem byla nejvíc zvědavá na lemon aid. Když zrovna nepotřebuji někam jít nebo jsem na chatě či na dovolené, tak se nemaluji. Malování mě sice baví, ale je to přece jen činnost „navíc“ spojená a odlíčením, které musí být při make upu důkladnější. Takže ve volných dnech nechávám obličej odpočinout a jsem maximálně spokojená. Mojí drahé polovičce to nevadí, líbím se mu i bez make upu, já se cítím dobře, tak proč bych to řešila. I přesto mám pocit, že jsou mé oči unavené a víčka ošklivě hnědofialová a přesně na tohle by měl být lemon aid. Měl by se nanášet na víčka a osvěžit a sjednotit tak pleť nenalíčených očí. Jako podkladovou bázi bych ho asi nepoužila, trochu se zpíjí a hlavně nevím, jestli je žlutá barva dobrý barevný podklad pod stíny. A teď mé pocity z lemon aidu. Jsou takové smíšené. Já žádný extra rozdíl s ním a bez něj nevidím. Možná je to způsobené velkým očekáváním a zázrakem, ale ten by se nekonal asi s žádným jiným podobným přípravkem. ALE uvažuji o tom, že si ho koupím i samostatně, když někam cestuji, protože vozit s sebou celou krabičku je nepraktické. Takže zase tak špatný nebude.

Co se týče korektorů, tak proti nim nic nemám, kryjí optimálně, jsem s nimi spokojená. Na kruhy pod očima používám erase paste a pupínky zakryje boi-ing. Podle návodu míchám oba odstíny dohromady. Mám středně tmavou pleť, trochu s olivovým nádechem a odstíny v paletě mi vyhovují. Nevím, ale jestli by pro někoho se světlou pletí nebyly moc tmavé.

That gal nanáším na tváře pod očima a na kořen nosu.

Trochu problém mám s eye bride. Má pro mě nepříjemnou konzistenci, přijde mi, že po chvíli se stává takovým scuckatělým, zatvrdlým a špatně barví. Ten můj je zatím OK, ale připadal mi tak tester v obchodě. A trochu to už pozoruji i na mém doma. Už z názvu plyne, že se nanáší do očních koutků pro rozjasnění.

Celkově tedy nemám nic, co bych sadě vytknula a můžu jí i doporučit. Zároveň ale se podle mého nijak nevymyká jiným korekturům, které mám doma.

Kde: Sephora (ale asi ne už všude, bude končit, tak ji vyprodávají, ale za původní cenu)
Za kolik: 1090,-Tak to jsou ty štětečky


Návod ze stránek Benefitu

Žádné komentáře:

Okomentovat